Reiki

Reiki jest integralną częścią każdej żyjącej istoty, jest niezawodną energią uzdrawiającą płynącą przez dłonie odpowiednio ułożone na ciele osoby, którą dotykamy.
Kiedy dokucza nam ból, kiedy dziecko upadnie odruchowo przykładamy dłonie aby przynieść ulgę.
Ludzki dotyk przewodzi ciepło, miłość i spokój.
Żyjące ciało emanuje energią, ta energia to życiodajna siła, która odpowiednio ukierunkowana potrafi zdziałać cuda.
 
Reiki oddziaływuje na wszystkich poziomach naszego życia:
– fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.
– niweluje bóle głowy, przenika organy, wzmacnia i doenergetyzowuje organizm,
– wyrównuje i odblokowuje czakry co poprawia funkcjonowanie całego ciała,
– ściąga blokady i podpięcia, można energetyzować, programować przedmioty, amulety.
 
W dzisiejszych czasach pędząc na przód często zapominamy o sobie, nadwyrężamy nasze ciała i układ nerwowy. Już jedna sesja Reiki potrafi przynieść spokój i ulgę.
 
Praktykiem Reiki można zostać tylko poprzez inicjacji. Już po pierwszym stopniu wtajemniczenia możemy nieść pomoc naszym najbliższym członkom rodziny, zwierzętom domowym i roślinom. Wiedza zdobyta na pierwszym kursie dotyczącą odpowiedniego ułożenia rąk, pracy czakr i naszej energetyki jest sposobem samopomocy w życiu i rodzajem filozofii życiowej.
 
Zapraszam na sesję Reiki
Zapraszam chętnych na kurs Reiki
Mistrz /nauczyciel Reiki
Wg metody Mikao Usui
Agnieszka Hampel
Nazywam się Agnieszka. Jestem słuchaczką na Instytucie Psychologii Stosowanej na kierunku psychotronika.Od kilkunastu lat moją pasją jest rozwój duchowy i niekonwencjonalne metody terapii.
Ukończyłam wiele szkoleń, posiadam certyfikat terapeuty Soul Plan, Soul Body Fusion, Theta Hiling. Jestem Mistrzem i nauczycielem Reiki a także dyplomowaną tarocistką.Największym moim zamiłowaniem jest Reiki i tarot.Poświęcam mnóstwo energii i czasu aby dzięki tym narzędziom pomagać ludziom, którzy zgłaszają się do mnie prosząc o pomoc i wskazówki jak uzdrowić swoje ciało, umysł i duszę.